Ota meihin yhteyttä


TanssiDans ry

Vanha rantatie 154 as 4, 02400 Kirkkonummi

Y-tunnus: 1508724-1

Yhdistysrekisteritunnus: 175.619

Seuran tilinumerot: FI95 5554 0940 0384 32 ja FI84 4055 0010 7643 93

Verkkolaskuosoite: 003715087241

Sähköposti: tanssidans(at)gmail.com

Yhteystiedot

  • Puheenjohtaja, Harri Antikainen, antikainenharri(at)gmail.com, p. 0400 650 502
  • Varapuheenjohtaja, Viki Valanne, vikivalanne(at)gmail.com
  • Sihteeri, Maarika Mattheiszen, maarika.mattheiszen(at)live.com, p. 050 553 9385
  • Tiedotusvastaava (sisäinen viestintä), Kati Rantanen, tanssidans(at)gmail.com 
  • Tiedotusvastaava (ulkoinen viestintä), Emmi Gustafsson, emmi.gustafsson(at)gmail.com
  • Taloudenhoitaja ja turvallisuusvastaava, Vesa Tarkkanen, tanssidanstalous(at)gmail.com
  • Tähtiseuravastaava: Lapset ja nuoret, Ulla Kinnunen, ulla.p.kinnunen(at)gmail.com p. 040 760 7650
  • Tähtiseuravastaava: Aikuiset (hallituksen ulkopuolinen), Tiina Urpola-Harjunpää, p.040 5228747
  • Nuorisovastaava (hallituksen ulkopuolinen jäsen), Aaro Ristola, aaroristola74(at)gmail.com, p.040 419 4111
  • Nuorisovastaava (hallituksen ulkopuolinen jäsen), Amanda Lindqvist, amanda.lindqvist2006(at)gmail.com, p. 045 161 7060
  • Kilpailuvastaava (hallituksen ulkopuolinen), Marina Polishchuk, marinapolishchuk9(at)gmail.com, p. 046 810 2557
  • Kirjanpito ja laskutus (hallituksen ulkopuolinen) , Riitta Airisniemi,  laskutus.tanssidans(at)gmail.com
  • Seuran ulkopuolinen apu (hallituksen ulkopuolinen), Kari Ekman, kari.ekman@eslu.fi, p.050 407 7009

Seuran sähköpostiosoite on tanssidans(at)gmail.com

Valmentajien yhteystiedot

  • Niina Antikainen, 040 578 8442, niina.antikainen(at)gmail.com
  • Harri Antikainen, 0400 650 502, antikainenharri(at)gmail.com
  • Helena Ahti-Hallberg, 0400 615 411, helena.ahti(at)luukku.com
  • Sami ja Jutta Helenius 040 516 5977, 040 724 1246, samijutta(at)hymyssasuin.fi
  • Rainer ja Tiina Harjunpää, 040 512 1967, rharjunpaa(at)gmail.com
  • Emma-Jemina Liljestrand (ohjaaja), 040-8240445, emma.jeminajulia(at)gmail.com
  • Karina Valjakka (ohjaaja), 045-3289080, karina.styval(at)gmail.com
  • Siiri Aho (ohjaaja), 045-638 3373, siiri.sof.aho(at)gmail.com