Opetusryhmät

SYKSYN RYHMÄT ALKAVAT  1.9.2017

 

ILMOITTAUTUMINEN UUSILLE TANSSIJOILLE SYKSYN RYHMIIN

 

Maanantai

Kartanonrannan koulu

16.00-16.45 Ballroom Mix / Jutta Helenius
16.45-17.30 Lastentanssin jatko 5-6v / Jutta Helenius
17.30-18.15 Lastentanssi 3-4v / Jutta Helenius
18.15-19.00 Lastentanssi 3-4v / Jutta Helenius
19.00-19.45 Muksu Mix / Jutta Helenius

16.00-17.00 Lapsi 2 ja Juniori 1 D-C Latin / Helena Ahti Hallberg
17.00-18.00 Lapsi 1-2 E-D Latin / Helena Ahti Hallberg
18.00-19.00 Lapsi 1 E Latin / Helena Ahti Hallberg
19.00-20.00 Seniorit Latin / Helena Ahti Hallberg

Veikkolan koulu

16.15-17.00 Lastentanssi 3-4v / Julia Mörsky
17.00-18.00 Lasten tanssiurheilun alkeet / Julia Mörsky

 

Tiistai 

Nissnikun koulu

16.00-17.00 Lapsi 1-2 E-D Fysiikka / Harri tai Niina Antikainen
17.00-18.00 Lapsi 1-2 E-D Vakiot / Harri tai Niina Antikainen
18.00-19.00 Lapsi 2 & Juniori 1 D-C Fysiikka / Harri tai Niina Antikainen
19.00-20.00 Lapsi 2 & Juniori 1 D-C Vakiot / Harri tai Niina Antikainen 
18.30-20.00 Aikuisten harrastajaryhmä / Rainer Harjunpää

 

Keskiviikko

Heikkilän koulu

16.00-17.00 Vaihda lajia, tutustu tanssiin! / Niina Antikainen
17.00-18.00 Muksu Mix / Niina Antikainen
18.00-19.00 Lapsi 1 E Vakiot / Niina Antikainen
19.00-20.00 Seniorit Vakiot / Niina Antikainen
20.00-21.00 KEHO / Niina Antikainen

 

Torstai

Kirkkoharjun koulu

16.00-17.00 Latino Show / Jutta Helenius
17.00-17.45 Lastentanssi jatko 3-4v / Jutta Helenius
18.00-18.45 Lastentanssi 3-4v / Jutta Helenius
19.00-19.45 Lasten tanssiurheilun alkeet / Jutta Helenius

18.00-19.00 Aikuisten paritanssin alkeet / Sami Helenius
19.00-20.30 Aikuisten jatkoryhmä / Sami Helenius

 

Perjantai

Heikkilän koulu

16.15.17.00 Children’s Dance Class for ages 3-6 / Niina Antikainen
17.00- 17.45 Lastentanssi jatko 5-6v / Niina Antikainen
18.00-19.30 Ohjattu harjoitus 


Sunnuntai

Veikkolan koulu

10.00-10.45 Lastentanssi jatko 3-4v / Emma-Jemina Liljestrand
10.45-11.30 Lastentanssi jatko 5-6v / Emma-Jemina Liljestrand
11.30-12.15 Lastentanssi 5-6v / Emma-Jemina Liljestrand
12.30-13.30 Lasten kilpatanssin alkeet / Emma-Jemina Liljestrand
13.30-15.00 Aikuisten harrastajaryhmä / Emma-Jemina Liljestrand

 

 

Vapaaharjoittelijoiden ilmoittautumiset voit tehdä tästä